Nie ste prihlásený   Prihlásenie  Registrácia
0 ks
0,00 €
   

Blog

 • Zitavske_vinice_2bl.jpg Degustácia s vinárstvom Žitavské vinice
  Pozývame vás na degustáciu plnú pokladov z vinárstva z Úľan nad Žitavou.  Nenechajte si ujsť degustáciu vín zo Žitavských viníc, ktoré zbierajú ocenenia po celom svete.
   
 • 590x250m.jpg Degustácia s vinárstvom Nichta
  Pozývame vás na degustáciu plnú pokladov z Tekova. Objavte jedinečný terroir, ktorý sa skrýva v každej fľaši vína z vinárstva Nichta.
   
 • 590x250m.jpg Degustácia vín Španielska a Portugalska
  Pozývame vás na degustáciu vín z dvoch jedinečných krajín, ktoré disponujú najväčšou plochou viníc v Európe s bohatstvom autochtónnych i medzinárodných odrôd viniča.
   
 • ElCoto_winery_12m.jpg Ochutnávame vína zo Španielska
  Najväčšia vinárska krajina Európy zažíva v poslednej dobe prudký rozmach. Neexistuje iná krajina, kde by sa tisícročné vinohradnícke tradície takto úspešne snúbili s modernými inováciami. Ako teda chutí Španielsko?  
   
 • miko.jpg Portské – kade tečie, tade lieči
  Skvelé víno s bohatou tradíciou, ktorého meno je priam synonymom Portugalska – to je portské.
   
 • Nichta_vinarstvo_2.jpg Rozhovor s vinárstvom NICHTA
  Vína v štyroch úrovniach Circum, Fusion, Terroir a NICHTA modeluje bezprostredne pôsobiaci majiteľ, vinohradník a vinár v jednej osobe Branislav Nichta. Pýtali sme sa ho zaujímavé otázky, začítajte sa teda do jeho príbehu, jeho cesty úspechov i ťažkostí a spoznajte ako nádherne chutí Tekov.
   
 • DonQ_rum_5.jpg Rum Don Q – tekuté zlato z Portorika
  Spoločnosť Don Q sa venuje výrobe rumu už viac ako 150 rokov. Pod vedením rodiny Serrallésovcov, ktorá si tajomstvo svojho remesla stráži už šesť generácií, je Don Q najpredávanejším rumom v Portoriku a dýcha na krk spoločnosti Bacardi. Pomenovaný je podľa Dona Quixota, obľúbenej literárnej postavy, ktorý pre zakladateľov symbolizoval hľadanie perfektnej rumovej receptúry.
   
 • blm.jpg 10/10 Rozhovory na tému Rizling "na druhú"
  Pozývame vás na 10 výnimočných vín pre 10 výnimočných ľudí. Konať sa budú v priestoroch Vínotéky WinePlanet na Starej Vajnorskej, témou bude Rizling.
   
 • 590x250m.jpg Ochutnávame vína zo severnej Ameriky
  Štýlové, klasické, netradičné či experimentálne - vína z Nového sveta sú skutočne všelijaké. Hlavne sú však chutné a kvalitné. Ako teda chutí Amerika?
   
 • 590x250m.jpg Súťaž o pobyt na Tokaji
  V septemri ste súťažili o výlet do preslávenej oblasti Tokaja priamo u pána Ostrožoviča. Nezabudnuteľný pobyt pre 2 osoby v tokajskej izbietke vo vinárstve Ostrožovič spolu s degustáciou vín získava pani Dominika Vajdová. Gratulujeme!
   
Stránkovanie:
 
 
 
Visa Visa Electron Verified by Visa MasterCard MasterCard SecureCode Maestro Diners Club Tatrapay Sporopay VUB eplatby Uniplatba PayPal Discover
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia