Nie ste prihlásený   Prihlásenie  Registrácia
0 ks
0,00 €
   

Doprava tovaru

doprava.jpg

Tovar je zákazníkovi doručený podľa jeho výberu jednou z nasledujúcich foriem:

Osobné odbery v našich priestoroch

  • Osobný odber v našom sklade na Starej Vajnorskej 39 v Bratislave. Otváracia doba skladu je každý pracovný deň od 8:00 do 15:30 hod. Ako sa k nám dostanete zistíte na mape . Pri osobnom odbere, samozrejme, neplatíte žiadne poštovné, bez ohľadu na spôsob platby. Zaplatiť môžete v hotovosti, alebo platobnou kartou. Osobný odber na našom sklade je možný iba pri objednávke nad 30 kg tovaru (cca 25 fliaš vína).
  • Osobný odber na Starej Vajnorskej 39 v Bratislave. Pri osobnom odbere, samozrejme, neplatíte žiadne poštovné, bez ohľadu na spôsob platby. Zaplatiť môžete v hotovosti, alebo platobnou kartou. Je možná aj platba formou stravných a benefitných lístkov (pri vybraných tovaroch) a formou nami vydaných darčekových poukážok. Otváracie hodiny si môžete pozrieť v sekcii Predajne .
  • Zaslaním tovaru prostredníctvom kuriéra. Zásielky sú dodané obvykle v priebehu 72 hodín od podania objednávky, ak je všetok požadovaný tovar na sklade. V prípade objednávky v sume nad 30 eur zaplatíte za dopravu len polovicu a nad 50 eur máte dopravu zadarmo .

Cenník dopravy kuriérom v rámci Slovenskej republiky

Hodnota objednávky vrátane DPH Cena za dopravu vrátane DPH
Objednávky do 30€ 4.80€
Objednávky nad 30€ 2.40€
Objednávky nad 50€ 0.00€

Radi Vám tovar zašleme aj do zahraničia, prosím kontaktujte nás s požiadavkou prostredníctvom e-mailu na adrese: odbyt@corner.sk . Naši operátori Vás budú obratom informovať o cene prepravy.

Tovar je pri preprave bezpečne zabalený a prelepený páskou s logom Wineplanet. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a ak to uznáte za vhodné tovar nepreberajte.

     
 
 
 
Visa Visa Electron Verified by Visa MasterCard MasterCard SecureCode Maestro Diners Club Tatrapay Sporopay VUB eplatby Uniplatba PayPal Discover
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia