Nie ste prihlásený   Prihlásenie  Registrácia
0 ks
0,00 €
   

Možnosti platby

platit.jpg

Pri nákupe tovaru v internetovom obchode www.wineplanet.sk môžete platiť viacerými spôsobmi:

  • Platba kartou - elektronické bankovníctvo - platba online prostredníctvom Vašej platobnej karty. Aktuálne prijímame platobné karty VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard a Diners Club.
  logo_visa.jpg logo_visa_electron.jpg logo_maestro.jpg logo_mastercard.jpg logo_diners_club.jpg
  • Paypal - moderný a bezpečný spôsob v prostredí online nákupov a platieb.

paypal.jpg

  • Online platby - platba pomocou online platobnej brány vašej banky. V súčasnosti podporujeme platbu cez Tatrapay, Sporopay, VÚB eplatby, Uniplatby a Poštová banka Platba ONLINE.
   karty2.jpg
  • Dobierka prostredníctvom kuriéra - V prípade objednávky v sume vyššej ako 50 € s DPH, máte dopravu zadarmo a tak zaplatíte len administratívny poplatok. Cena dopravy sa nevzťahuje na mimoriadne ponuky zľavy, akcie a iné zvýhodnenia pokiaľ je tak uvedené.
  • Bankový prevod - Platbu je možné realizovať bankovým prevodom na základe predfaktúry. V takom prípade je tovar expedovaný až po zaevidovaní platby na našom účte.
Pri osobnom odbere sú k dispozícii tieto možnosti platby:
  1. Hotovosť - pri osobnom odbere tovaru v našom sklade, alebo predajni je možná platba v hotovosti.
  2. Platba kartou - pri osobnom odbere tovaru v našom sklade, alebo predajni je možná platba platobnou kartou. Aktuálne prijímame platobné karty VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard a Diners Club.
  3. Platba poukážkami - v našich predajniach je možné platiť formou stravných a benefitných lístkov (pri vybraných tovaroch) a formou nami vydaných darčekových poukážok.
  4. Platba cez systém Viamo - pri osobnom odbere tovaru v našich predajniach je možná platba cez systém Viamo.

Dodací list je pribalený v zásielke s tovarom alebo odovzdaný pri osobnom prevzatí tovaru. Daňový doklad (faktúra) je zasielaná v elektronickej podobe na Vašu e-mailovú adresu. Ak doklad chýba alebo nebola doručená faktúra v elektronickej podobe, prosíme informuje nás čo najskôr cez naše kontaktné údaje.

Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH podľa platnej legislatívy.


     
 
 
 
Visa Visa Electron Verified by Visa MasterCard MasterCard SecureCode Maestro Diners Club Tatrapay Sporopay VUB eplatby Uniplatba PayPal Discover
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia